Autók » Ford » Sierra (1982-1993)

Sierra 1.8 TD CLX

Néha szép, néha csúnya

Sirni és nevetni is tudnék egyszerre ha beszélek rola!A motortérben nincs dolog amihez nem volt nyúlva!Az összes autó szerelő tanműhelybe csak ezt a márkát raknám!Ennek ellenére bárhova bár mikor elindulnák vele egy crowakészlettel.A hideget nem szereti ,6 fok alat csak spraival indul.Igaz ha beindul a világból ki lehet vele menni!Szóval ha autót akarsz venni és bemész egy kereskedésbe meglátsz egy szierrát ne néz a szemébe mert megbabonáz.DE!Ha te egy kalandor vagy és elég sok pénzzel áldott meg az ég akkor öregem vigyél haza magadnak egyet.

- már nem mimdnre emlékszem de az autó félig ki van cserélve új és használt alkatrészekből

a motor gyűrűzésen az adagoló és vezérműékszijak cseréjén és a futómű beállitásán kivül saját generál.

Fenntartási költség (6) Évjárat 1990
Előző autója? 309 Következő autója? hát egy ideig még ez marad!
Verdikt (6.1/10)

Ford Sierra 1982