Autók » Ford » Mustang (2004)

Mustang V6

Tiszta Amerika

Hétköznapi használatra alkalmas nem veri le a vesémet mint az átlagos sportgépek. Talán túlzottan feltűnéskeltő.A V6 motor nem igazán versenyzésre való ,de lehet nagyobb motorral is venni,a fogyasztás miatt nem ezt választottam.Ez elég jól fogyaszt már értem el vele 8L körüli fogyasztást is és némi város is volt benne(nem pontos mérés de egy tankkal ami 60 L 700 km mentem és még nem fogyott ki)Nagyon szerethető autó,ha nem tudok vele menni a munkám miatt nagyobb autó kell akkor csak úgy is elmegyek vele hogy semmi dolgom nincs csupán élvezetből fogyasztom a drága benzint,pedig elég spórolós vagyok.Két embernek kényelmes négynek már nem annyira,de 180 cm alatt azért el lehet férni.Ami leginkább meglepett hogy olcsó hozzá az alkatrész,kivéve ami nagy méretű az a szállítás miatt drágább egy kicsit.De ha az itteni autók alkatrészárait akkor a nagyobb dolgok se igazán drágák.A család néha kinevet, hogy azért nem állok be vele a garázsba mert akkor nem látom az autót :-)

- Nem romlott el semmi ami nem kopó alkatrész .A fékeket kellett cserélni GT fékeket vettem rá nem volt 50000 ft az egész .Az alkarészárak átlagosan olcsóbbak mint egy középkategóriás német autóhoz.KB 30 %.

Fenntartási költség (10) Évjárat 2005
Teljesítmény (10) Km vásárláskor 120000