Autók » Ford » Mustang (2004)

Mustang 4,6 GT PREMIUM

SZABADSÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁG, SZEEEREEETEEEM!

VÉGRE!!!! 3 hónap várakozás után végre megjött a codálatosanszépújdögöm!

Hölgyeim és uraim, bizton állíthatom, hogy megérte a várakozást! Er?t sugalló külcsíny, brutál hang, alapjáraton mély mormogás, ha odalép neki az ember, akkor pedig üvölt? orkán, határozott vonalvezetés? bels?, bár egy kicsit tipikusan amerikai, nyoma sincs a már-már kellemetlenül steril német design-nak, viszont kiváló min?ség? anyagok (na jó a m?anyagok annyira nem, de a b?r igen!). A változtatható szín? m?szerfalvilágítás... hát nem is tudom.. el lehet vele bíbel?dni, az biztos.
Meglep?en jó az úttartása, az amerikai autók nem err?l híresek. Brutálisan, egyenletesen húz minden sebességtartományban... Hátul is van hely! Méghozzá sportkupét meghazudtoló mennyiség?. Ok, nem vagyok egy góliát, 178centim mögött agy hasonló méret? simán elfér kényelmesen.
El vagyok ájulva t?le kérem szépen...

Negatívum? Az is van... de... szóval kicsit kemény nekem az ülés, bár az el?z? autóm volvo S80 volt... Nagy sebességnél pedig, illetve rossz utakon kicsit zavaró a futóm?b?l érkez? menetzaj...
Eddig ennyi, a tapasztalt, bár még csak két hete nyúzom.
Sajnos nem is lesz sokáig nálam, eladásra vettem, és sok az érdekl?d?...
A fogyasztáshoz csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy az általam megadott 14 liter 70%-ban városi 30% autópálya, kissé dinamikus vezetési stílus mellett. Az els? pár napban, 18 lityi körül volt asszem, csak város... Egyetlen hosszabb autópályás utazásom volt, kb 500 km, azt külön megnéztem kíváncsiságból, 140-160 körüli tempónál 9,3 litert számoltam. Ez azért egy ilyen autótól nem rossz... Biztos vagyok benne, hogy egy nyugodtabb lelkület? tulajdonos takarékosabban is tud vele menni... Na de ki akar egy Mustang GT-vel takarékosan járni?!

Úúúúú de nagyon megy ha akarom...

- Még semmi...

Még sehova...