Autók » Ford » Mondeo (2000-2006)

Mondeo 2000 TDCI 115 Le

Mondeo, a hű szolgáló

3 hónapja vettem a gépet törésmentes németo.-i import.Ritkaság!!!!!!!Metálfekete lesötétítve.Húz mint egy villanymozdony 280NM +túltöltés.Négy autót egyszerre előzni nem probléma.Felszereltség trend+ips navi. kicsúszásgátló stb.Imádtam, majd jött a fekete leves egy részeg ladás balról 60-nal fékezés nélkül.2 ajtó B-oszlop+küszöb.szörnyű látvány.Rendőri intézkedés biztosítási hercehurca.Az autópályák királya pedig 1 hónapja várja a műhelyben a rendőrségi határozatot.A lényeg aki teheti ilyet vegyen kicsi hangos kicsit kopog(láncos vazze!!!) Minősége nekem megfelelt.Gyári hifi tökéletes,de az írott cd-t az enyém nem játsza.A xenon hiányzik de csak azért mert jól néz ki amúgy szarok rá.Alig várom hogy kész legyen és menjünk csajozni.Lehet vele nekem elhihetitek.Az ember népszerűsége úgy száll felfelé mint egy hőlégballon. :) A kiscsajok is hamar kiváncsiak lesznek a beltérre meg a hátsó ülés kényelmére.
------------
Régen már írtam róla lásd: "életmentő hullaszállító" törés stb. Tavaly nyár óta ismét használhatom kb 1 év alatt beletekertem 65000 km-t!!!! 2 komolyabb baja volt 1.EGR-szelep. 55000 Ft. 2. Kinyomócsapágy. Ez még nem lett cserélve mert elég húzós. Ezenkívül semmi komoly csak pici idegesítő bajok. Kárpit elhagyja magát itt ott ilyesmi. De a pillanatragasztó csodákra képes. Maga az autó szerintem nagyon jó. Most nem fogom az egekbe magasztalni. Én megvok elégedve vele.Kombi. A csomagtartó hatalmas. A motor szerintem nagyon jó konstrukció 115 Le 280 nm. Bőven elég.180km/h egy kényelmes utazó tempó de a vége 220km/h volt nem hittem el amikor láttam. A felszereltség tökéletes "trend". Jövőre kap dvd-t meg tető monitort ha jobban megy majd a szekerem. Azt mondják azért jó ez az oldal mert másoknak segít a döntésben. Hát szerintem jól nézzetek körül mikor autót vesztek. Nem kell ragaszkodni a mo-i autókhoz. Sőt vannak cégek akik arra szakosodnak h kintről rendelésre hoznak be kocsit. Velük érdemes próbálkozni. A kinti autók sokkal jobban megvannak kímélve még a híresztelések ellenére is ezt merem mondani.Az én autóm németből lett hozva és többnyire itthon is pályán vagy ausztriában hasznalta a tulaj. Belül semmi nyöszörgés műanyag zörejek, eleinte aztán nálam hála a magyar utaknak azért most már jönnek a neszek :-) Viszont futómű alkatrészt még mindíg nem kellett cserélni. Nekem asszem bejött a járgány.

- EGR szelep
- kinyomócsapágy
- Elektromos ülés

Kuti István Bakonybél

Ford márka szervíz hát inkább hagyjuk volt amit nagyon szuperül csináltak.

Fenntartási költség (9) Évjárat 2003
Előző autója? xm 2.1 td Következő autója? Mondeo 2.2 tdci v Focus ST 220
Verdikt (8.1/10)

Ford Mondeo 2000 (2000 - 2006)