Autók » Ford » Mondeo (2000-2006)

Mondeo 1,8 trend

Mint az álom....

A mondeom 2005-ben vettem, már a próbaúton beleszerettem és azóta is!Az első műszaki vizsgája nállam volt már, csak a vizsga díjat kellett kifizetni!A következő vizsgája 100 e.Ft-ban volt mindennel együtt! Közben csak az olajcsere volt meg pár száz forintot kellett ráköltenem!Sokat használom autópáján,de olyan utakon is mit a Polgár Nyíregyháza, aki járt már arra az tudja milyen (trágya) szakasz és simán siklik az bármilyen úton! Gyorsításnál nem kell gondolkodnia a 200KM/h-t hamar eléri,ha kell, lehet vele büntetni, amik már megvoltak: Alfa Brera, Civic v-tech,meg még volt egy pár aki csak pislogott utánnam! Nagy hely van benne, elfér benne kényelmesen akár 5 felnőtt ember is! Érdemes beleülni és megszeretni,de csak digit klímásat vegyetek!

- Első féktárcsák+betétek, hátsó fékbetétek, klímában egy cső, műszerfalban világítás

Cosh-wort kft Miskolc

Fenntartási költség (5) Évjárat 2001
Előző autója? escort Következő autója? Ford
Verdikt (7.7/10)

Ford Mondeo 2000 (2000 - 2006)