Autók » Ford » Mondeo (2000-2006)

Mondeo 2.0 tddi

Hisztis szerető

Imádni való ha működik. Hatalmas, kényelmes autó. Belül nem zörög nem nyikorog semmi, csak a motor kopogos egy kicsit. Jól gyorsul, keveset eszik (a 7 liter 80% várrossal jött ki). Jó úttartás. Aztán eltelik 3-4 hónap és irány a szerelő, akkor legszívesebben eladnám. De mit is vegyek a melyik autó is megbízható (a drága Japánokon kívűl)? És mindíg megtartom.

- üzemanyag szivattyú, akkumulátor, vízpumpa, hátsó lengéscsillapítók, első-hátsó féktárcsa, hátsóablakmosó motor, generátor, gázpedál

márkaszervíz csak diagnisztikára jó

ismerős

Fenntartási költség (6) Évjárat 2001
Megbízhatóság (3) Vezetett km 22000
Előző autója? Swift Következő autója? talán újra Suzuki
Verdikt (6.2/10)

Ford Mondeo 2000 (2000 - 2006)