Autók » Ford » Mondeo (2000-2006)

Mondeo 1.8

Azt hittem olyan jo amilyen szép oriási d betü

LE IRTAM MINDENT SZERINTEM NEM ÉRTENEK HOZZÁ ÉN MONITORON NÉZTEM AJAVITÁST MIKOR NEM INDULT OTT VOLTAK VAGY ÖTEN TANÁCSTALANNAK LÁTSZOTTAK MÁR PESTET IS HIVTÁK JA KÉZIFÉK KÖTELET HÁTUL SZAKSZERVIZBE MÜANYAG KÖTEGELÖVEL RÖGZITETTÉK AZ EREDETI HELYETT

- két évig volt nállam háll isten sikerült eladni hibák kipufogo rezgéscsillapito öt alkalom ford hovany nemkis játszma volt hátso csomagtarto mikro kapcsolo ügy szintén melegen csak harmadjára indult tiz alkalom ford hovany de akkor se sikerült jobb hátso fék nyereg komplett 110000 e minkét féltengely elkezdett rohadni az ajto alja azt mondták ugyan voltam egyy éven belöl szerviz be de végül az olaj cserét az élözöek miatt nem náluk csináltattam ezért karosszéria garancia nem vonatkozik rám az olaj csere miatt nem értetem és feladtam.

FORD HOVANY SZEGED

Fenntartási költség (8) Évjárat 2003
Előző autója? I MONDEO Következő autója? RENAULT SCENIK
Verdikt (3.9/10)

Ford Mondeo 2000 (2000 - 2006)