Autók » Ford » Focus (2004-2011)

Focus 1.4 TREND

Már nem rángat hidegen!!!

Nem szerettem meg az autót és még mindig nagy csalódásnak tartom. Kényelmetlen, sokat eszik, zörög!!!!! Túl sok a müanyag benne. A műszerezetsége vetekszik az 1500-as Ladával! Sebesség,fordulat,benzin, vízhőfok és kész!! Ez vicc!!! És amin sokat nevetek, hogy zöld a műszerfal viláítás mint a régi Dáciákon 1980-ban! Volt vele egy gondom amit úgy láttam más is tapasztalt. A hidegindítás fáj neki. Rángat néha le is áll! Én is vittem szervízbe ahol csináltak fríssitést rajta ami nem oldotta meg a gondott. Viszont Kb.:1 literel emelkedett a fogyasztás! Már 8.5/100km úgy,hogy kimélem! Viszont 1 hónapja nyilt a közelünkben egy új OMV kút, és amióta csak ott tankolok csodák-csodájára megszünt a hidegindítási gond!!!!!! Pedig mostmár elég hideg van! De semmi gond vele, fordítom a kulcsot pöccre indul és S T B I L A N JÁ R ! ! ! ! Kapcsolhatom akár a klímát is azonnal nem köhög, nem rángat csak úgy jár ahogy egy új autónak kell. Illetve kellett volna már eddig is! Szóval én azt tanácsolom próbálja ki aki csak teheti, hogy egy új kúton tankol.Nekem ahogy sikerült kijárni a régi benzint rögtön meggyógyult az alapjárat. Lehet,hogy valamilyen adalékkal is lehet rajta segíteni de én ezt nem próbáltam. Csak mikor megjavult akkor jutott eszembe,hogy talán az is segíthetett volna. De én már csak ez említett kúton tankolok és remélem nem lesz vele több gondom addig amíg el nem adom!

- Hidegen nincs stabil alapjárat!

Romhányi Ford. Ez Bercelen van.

Fenntartási költség (5) Évjárat 2006
Megbízhatóság (6) Vezetett km 22000