Autók » Ford » Focus (1998-2004)

Focus 1.6 16v

Jó kis rohadós Focus

megbizhato, kenyelmes, kivalo menettulajdonsagok,aranylag kis fogyasztas.
rohado karosszeria,neha zorgo muszerfal,alpjaraton ingadozo feszultseg.

- hat hol is kezdjem?az autot 4 eve vettem azon tapasztalatok alapjan amit a hasznaltauto magazinban olvastam rola.a megbizhatosag meg rendben van, bar nem sok kiometert tettem az autoba.ket kerekcsapagy,kozepso kipufogodob,ekszijj es az altalanos oljcseren kivul mast nem kellett cserelnem.mas jellegu hiba viszont az van!egesz pontosan a karosszeria ROHAD ahol lehet.csomagterajto, ajtok,motorhazteto ahol a heggesztesi varratok vannak!a szervizben azt mondtak volt egy hibas szeria,amikor is kevesebb uregvedot hasznaltak es ez okozza a problemat.szerintem ez nem teljesen fedi a valosagot, mivel mar talakoztam 2004-es kiadasu focus-al aminek ugyanezek a hibai voltak!sajnos ez bearnyekolja a jonak tartott velemenyem az autorol.lassan lesznek problemaim az oninditoval, es meg nem tudni miert ,de neha hideg inditaskor nem minden henger mukodik amire a szervizben sem kaptam megfelelo magyarazatot.szerintem az uzemanyagszivattyu akar megszivatni.de mindezek ellenere batran ajanlom mindenkinek a focus-t!

ford hovany bekescsaba

Fenntartási költség (8) Évjárat 1999
Előző autója? audi 80 Következő autója? mondeo vagy toyota avensis
Verdikt (6.8/10)

Ford Focus 1998 (2003 - 2004)