Autók » Fiat » Uno (1983)

Uno 1.3ds

Idiótanevű olajoskezűtől ne vegyél autót - Fiat Vader

mikor megvettem szép volt ,1 télig ,aztán elkezdett rohadni-érdről vályi csanád vagy mi ?nevű-persze nem a nevén vót- kiskölöktől vettem -/na tőle csak pénzt vegyetek el hogy forduljon fel/,auto ment 4000 kilométert majd motorgenerál-sorba jöttek az áldások-lehet elvoltam átkozva-de azé szerettem ,még jó hogy olasz utunk alkalmával mely kb 3500 km volt 1 hét alatt-nem történt semmi na de utána elszabadult a pokol-generál stb-kuplungbowdenre ráálltam mert egyszer cseréltem mindig vittem tartalékot mert szerette nagyon-aztán kedves apósom mikor még az olajnyomás 2,5 volt mutató szerint elvitte 3 napra és csak 80nál kapcsolt 2dikat/süketbarom/ az olajnyomás lement .3ra-na itt adtam el kb 130ért-egyébként azt csinálta a kisköcsög csanád hogy elhajtotta az olajmüszer mutatóját és igy 2,5 ről indult bekapcsoláskor mikor a gyujtást ráadtam-a kis csaló-de rafinált-ezenkivül elvittem egy betonkeverőt vele a hátuljába úgy hogy a lába kilógott-ezt még egy autómmal se tudtam utánozni azota se-kivéve a vitot-5 literes élményfogyasztása volt-mindenütt rohadt-vonóhorgával érdi emelkedőn szekrényes költöztetést simán produkált-kanyarban felborithatatlan-nana-130at ment simán nem padlógázon-most is megvenném de másképp vizsgálnám át akkor még nem érdekelt a dolog-a formája mai napig teccik-ülései aránylag kényelmesek-aludni nagyon szar benne-/nálam ez is szempont néha megesik-mondjuk alukasznival és japán mazdamotorral fiatnévvel akár-ujra megvenném---többet is hajtottam mind szar volt sajnos a fiatok egy szarok-és ez nem szemellenzősség hanem igazság-újan lehet hogy jó ,pár évig, de aztán mind katasztrófa-szomszédom nem is értem a hüjénkinéző második pandájával-ja persze újszerűek--muháháhá-a szerencsétlen.ja és izzitó csere 2 munkanap-műanyag fedél le-gázolajcsövek le-izzitó/mind beletörik/kiműteni-izzitók be -szuperszarszerszámmal anyád fiat-sorrendben vissza ugyanugy-maradék csavarok emlékkönyvbe rakása-hát ennyi-szóval senkise vegyen ijentet -ha lehet fiatotse

u.i a forgalmit 84ről hamisitotta 85re-később a rendőrei berendeltek-az alvázszámot meg áthegesztették egy másik autóról-ennyit a nepperekről-akkor még nem vólt eredetvizsga!!!levonva a tapasztalatot hülyenevű olajoskezű hüjegyerektől ne vegyél autót!!!
-szegény új tulaj nem tudhatja de részegen horpadtra rugdostam az autót-belülről meg ököllel kitörtem a szélvédőt-háát!!na az jó volt benne-nyugodjon béjkében

- kuplbowden3x izzitók2x!!! porlcsúcs váltó3x fék2x leesett az alvázszám mozaikosok csodálatára műszerfalizzók1000x motorgenerál komplett alfaszervizbe-185000!!!-ennyié vettem majdnem-280000-ajtólerohadt elől1db-oilgomba-öninditó1x-gyujtáskulcs de nem cseréltem bármilyen kulccsal be lehetett inditani-lámpa csere elől-olajleeresztő csavar-főfékhenger-féktusko-betét-meg a tööbbi stb stb stb

külső váci út vilibácsi-féket csinálta hazafele nem birtam megállni csak kézivel-forditva rakta össze-hóthüje pedig fiatja vot-szerintem már nem él mer elátkozták

alfaszerviz budán-szerintem ez is bekrepált-azóta remélem megdöglöttek mind

Fenntartási költség (1) Évjárat 1984
Előző autója? Következő autója? zastava volt de már nincs
Verdikt (1.5/10)

Fiat Uno 1983