Autók » Fiat » Uno (1983)

Uno 1.3 Ds

Heavy Tools :)

Ember jut egykis pénzhez ... hirtelen érettségi után.. aszondja magában van 350-400ezrem.. na itt a nyár kéne egy verda.. meg azé jó lenne nyaralni is kicsit meg egy kis csili vili is a kocsira.. milyet vegyünk? Nézzük tudunk olcsón Gázolajat? Hmm legyen dízel .. mit mond fater aki vmikor nagy sógor imádatban hordta be a kocsikat kintről.. Fiam vegyél Fiat Uno-t jó az olcsó a fenn tartása elmegy 90-100al alig eszik.. meg a Havernak is Fiat bontója van olcsón meguszunk mindent.. hát ok.. leteszek BMW-s Audis vágyaimról.. 2nap keresgélés.. áá találunk egy egész jó kinézetűt.. szürke oké vele minden ránézésre még a nepper is ismerős vhonnét ő is emlegeti h ismerlek én téged.. nagy bőszen leis nyomja 180-ról 150 re a verdát több mint egy év műszakival akkor még.. Áá faja .. megvesszük ! Ok első nap semm igond aztán jöttek sorban.. Kuplungon állítani kell .. Nehezen indul kicsit reggel.. meghal a bal hátsó ajtó közvetlen 2. napon nem lehet kinyitni.. kézifék nem fog.. :) váltónál fenn áll a málnakeverő funkció.. recseg a 3as.. ja és felforralja a vizet.. de 3 hónap alatt szépen sorjában helyre tettem/tettünk mindent végülis nem voltak vele nagy gondok.. csak egy Hölgyé volt előzőleg az autó és szerintem ő a vezetéséhez kb annyit értett mint én a repüléshez.. Szóval egy hétvégée alatt rendbe lehett volna hozni végülis a gépet. Amúgy Én Szeretem ezt a Kocsit.. frankó 13as alufelnivel és szélesebb gumival tökéletes a tapadása és az enyém meglepően jól is megy.. 147 a vége.. onnét nem tudom mivan tovább még nem mertem kipróbálni azért mégiscsak 22éves.. :) ÉS A AKÁRHOGY TERHELEM 5 LITER fölé nem megy a fogyasztása sehogy 5személyel tele pakolva utazó 100-120as tempóval 45 literel 1234 Km mentem a nyáron. Ennél takarékosabb autót sztm nem igen lehet találni.

- Szokásosan izzítógyertya.. Adagoló,Kézifék,Ablakemelő,váltó,víztartály,ventilátor,kuplung

Saját Magam

Ismerős