Autók » Fiat » Tipo (1987-1995)

Tipo 1,4 i kat

Fitikém gyorsabb, mint a zuhanó repülő :)

Meg vetem a kis fitikét 23000ft-ért és hazahoztam amikor megáták a haverok mindenkinek tetszet csak ép az auto szerelö ismeröseim nem voltak elragatatva töle azt mondták rohad mint az álat és,hogy sok vele a probléma föleg a digit orával!amit én leszürtem ezalat az egy év alat az hogy karbantartás kérdése!amikor meg hoztam megnézetem a haveral (auto szerelö) aki ondta hogy jó csak vannak a küszöbbe ilyen kis müanyag dugok és a hátso ki volt törve és mondta hogy azt szerezek bele mert be fog fojni a viz!Én ezt lustaságból elfelejtetem és hát neg rehadt!és ki kelet hegeszteni ez nem volt nagyon nehéz mert ki kelet vágni azt a darabot az egész ki jött 4e ft-ból!Ez nem egy nagy öszeg és még nem islehet rajta látni hogy ki van hegesztve!

A rosz dolog ami van vele hogy az auto mata szivato mindig felpörgeti 4000fordulatra a motort!ez zavar!még nem hagyot cserben!kop,kop ezt le kel kopogni :)

Gyorsulás hát tény hogy nem egy erö gép de egy kis tunning azt repül most váltot akarok benne cserélni hogy ne forogjon anyit én már meg hajtotam 182km/h val igaz akkor aztán már van motor hang!
röviden enyit szerintem ha valaki ijen autot akar venni nyugotan meg veheti csak ugy mint akármelyik autot meg kel nézni alaposan!én ezt onnan tudtam hogy meg szabad venni hogy még a foliais meg volt a kárpitba!az azért nem semi!:)

- digit óra:a nyest a megvétel után egy hétre megrákta a kábelt és csak vilogot ez saját eröböl csináltam meg javitás költsége nincs ha csak a nyugtaot nem veszem figyelembe!
- ,kipufogó:egészrendszer 10000ft felszerelve és ebben az elejétöl a végig benne van minn kivétel a hátso dob mert az sport van rajta.
- let rjt ki hegeszte egy küszüb:4000ft

sufnyi tunning :):)

nem igényel külömb szerelöt nálam ::::::)

Fenntartási költség (10) Évjárat 1989
Megbízhatóság (8) Vezetett km 42000
Előző autója? Lanos Következő autója? nem kelmásik :)
Verdikt (8.4/10)

Fiat Tipo 1987