Autók » Fiat » Punto Classic (1999)

Punto Classic 1.2 8

Lala verdája:)

elsosorba is megerte a penzet plane h csak 120E veszitettem rajta 2 ev alatt..ami masik az h nagyon szep ...igaz h hasznaltan vettem sott torotten , sott olaszbol hozta be az unokotesom ,en azt mondtam neki h hozzon egy jo kocsit hozott is lenyegebe semmi nagyobb gondom nem volt vele es a haver aki megvette neki meg annyi se lessz mint nekem volt hisz minde rendbe van rajta ..en csak dicserni tudom igaz h h a gyorsulasa csak akkor van ha magad vagy ketten utazol benne de lenyegebe ebbe a kategoriaba jol megy ..szerintem eletem eggyik legjobb dontese volt ez a kocsi ..es aki olyan jarmut szeretne imi keveset eszik ezt tudom ajanlani mivel nekem egy 110 120 temponal evett olyan 4,5 de csinalt rajta 4 et is na az azer nehez volt de nem lehetetlen ...varosban olyan 7et ehet ha furt elindulni megalni kell ...viszonylag csendes legalabb is ha egy Fabiahoz akarnam hasonlittani ..az olasz kocsikat szidjak de szerintem a punto II es nagyon jol sikerult ..

- elso lampa beparasodas,hat igen ha esik szepen becsurog a lampa belsejebe hala a hama deformalo guminak a belsejebe de amugy az nem gond kicsit megszilikonozzuk es megvarjuk h szaradjon visszarakod 1 evig nyugalom...henger fej pakolas forint ba szerelessel eggyut olyan 30 000,de alittolag soknak ez a hibaja ,sott vissza teronek mondjak,az oka egyszeru a fagyalo rossz valasztasa erre odafigyelni ,de minden roszban van valami jo a henger fej aluminium igy nem szok elmenni..kiego kortek kb 3 4 ...fiat elektronika az mar ilyen beletorodni ...

altalaba hazi

hat en

Fenntartási költség (10) Évjárat 2003
Előző autója? ford Következő autója? fiat stilo ....vagy meg nem tudom most keresem
Verdikt (7.7/10)

Fiat Punto Classic 1999 (1999 - 2005)