Autók » Fiat » Marea (1996-2002)

Marea 1.9TD. 100

A hűséges szerető, amiben kellemesen csalódtam!

Ami miatt szerettem.hogy rendkivül jó ment a 110.le vw.ek 170.ig csak a füstőt szagulhatták.utánna jobbak az tény,80.km/óránál 4.5.liter.1005.5.130.6.5.litert eszik-170-186.km.nél 8.5.l.Ez az auto max fogyasztása.átlag nállam 7.l asszony 5.5.l.Nála ritkán érezni,hogy turbos az autó.

- Lucass adagolo a Fiatt gyengéje.99000.km megvétele ota hullámzik bizonyos fordulatokon.szerintem már ezt a progrémát egész fiatalon a napfényes Itáliába kezdte,de megnyugtatom a kételkedőket ugy voltam vele megy ameddig megv s utána meg csináltatom azota 76000.km.tettem bele SPM.fokozatban,és még mindig -15.C.ba is 1,pőcre indul!És azota is igy megy!Egyszer csőpőgőtt az adagolojánál a gázolaj tőmités.és valami mútyür volt a baja amiért 50.ronygyott kellet kicsengetni.munka dijjal együtt!Ez kb 125000.km nél jelentkezett.Soha nem hagyott az ut mellet ijen téren nagyot csalodtam benne,egy kicsit féltem megvenní de kellemessen csalodtam benne.költeni az alapokat kellet rá,fék,2.db hátsó lengés cs.15000.ft.2év.garos.vezérmü szij jo minőségü 9000.ft.stb.A motorra nem kellet még kőlteni.

saját magam,+ sogorom.Adagolo hiba:Mohácsi dizel szerviz Kiskunmajsa.jó.csak idő pontilag nem megbizható nekem 1.hetet csuszott azt hittem idegbajt kapok!Kb 10.szer csörögtemrá mire kész lett.

Fenntartási költség (5) Évjárat 1998
Előző autója? Következő autója? UJ FiattBrava 1.9.jtd.152.le