Autók » Fiat » Bravo, Brava (1995-2001)

Bravo, Brava 1.6 16V SX

Meggyőző minőség

Nagyon kellemes autó, hihetelenül jó belső tér kialakítással, hatalmas (kategóriájában) csomagtér. A motorja fantasztikus, olaszosan pörgetve kiváló dinamizmus ( 200 km/h végsebesség)és gyönyörű sportos hang. Vásárlás után kicseréltem a komplett vezérlést, 10 000 km- ként minőségi olaj csere, és az autó nálam hibátlanul működött. Kitűnő hatásfokú, intenzitású fűtés. Hátsó kipufogó dobot cseréltem még rajta mert elkorrodálódott, de ez nem hiba. Egyszer kellett újra kódolni a risztót mert elfelejtette a távirányító a nyitó kódot, de felhívva a szalont ahol első gazdája vette és berakatta, készségesen segítettek, elmondták, hogy hogy lehet törölni és újra kódolni a távirányítót. Nem robbant le sose, mindig elsőre indult, paranormális jelenségeket nem produkált.
Negatívum:
- belső műanyagok kissé gyengébb minőségűek ( nagyon könnyen karcolódnak)
- belső összeszerelés rossz úton hajlamos zörgésre ( középkonzol rádió környéke)

- Jobb h. lengéscsillapító, de már rögtön rossz volt mikor vettem, kicseréltem mind kettőt Kayaba gázos csillapítókra.
- Kilincsek gumírozott borítása mállott, megeszi a nap UV sugárzása, de ez konstrukciós hiba, 1999 utáni utángyártott már más anyagból van ez már nem esik szét. Zár nélkül 5000 Ft darabja, nem vészes.

Márkaszervizes barát maszekon.
Autószerelő másik haver