Autók » Fiat » Bravo (2007)

Bravo SPORT 1,9 JTDm

Déja vu Alfa GT

A garázsban találtam...:))) Imádom. Még csak 3 hetes az autó de egyenlőre nem tudok róla rosszat mondani. Nagyon jó az úttartása, nagyon szép a belső kárpit a piros cérnával varrt kormány és kézifék különösen vagány. Szerintem bordó (maranelló piros)színben a legszebb. A váltó jól kapcsolható, a műszerfal világítás végre nem az a ronda zöld hanem igen hangulatos kicsit narancs kicsit piros. Eddig az Alfa Romeo volt a nagy szerelem nem is váltottam évekig más márkára,de aztán kipróbáltam a bravot és elvesztem. Amúgy egyebek közt azért is tetszett meg mert szerintem nagyon alfás kivülről belülről egyaránt pláne, hogy az alfa gt-ből ismert dízelmotor van benne. Szóval ha engem kérdeztek én bátran ajánlom mindenkinek igazi vérpezsdítő olasz autó.

- még semmi

még sehová sem