Autók » Fiat » Bravo (2007)

Bravo 1,4 T-jet Dynamic

Csodaszép segg

A MÁSFÉL ÉVES GRANDE PUNTÓT CSERÉLTEM EGY AKCIÓ KERETÉBEN BRAVÓRA ÉRDEN. NAGYVONALÚ ÉS RENDES ÉRTÉKESÍTŐ, AMÍG VEVŐJELÖLT VAGY - UTÁNA, HA PROBLÉMÁD VAN, CSINÁLJ, AMIT AKARSZ.. (KONKRÉTAN: AZ ÚJ AUTÓ ÁRÁBÓL ENGED 500-EZRET, DE A BESZÁMÍTOTT PUNTÓ SÚLYADÓJA A TE KÖLTSÉGED "-JA, BOCS , ELFELEJTETTÜK IDŐBEN INTÉZNI"-DUMÁVAL.) A BRAVÓ NAGYON SZÉP, IDŐTÁLLÓ KLASSZIKUS FIAT FORMATERV, GYÖNYÖRŰ RÉSZLETEKKEL, IGÉNYES MEGOLDÁSOKKAL. LEGJOBBAN A SEGGE TETSZIK. A BELSŐ DIZÁJNRÓL PEDIG CSAKIS FELSŐFOKBAN LEHET BESZÉLNI. A SZINEK, AZ ANYAGOK MIND ELTALÁLTAK. AZ ÖSSZESZERELÉS IS JÓNAK TŰNIK, BÁR MÉG CSAK 32700 KM-T RAKTAM A GÉPBE. SAJNOS A KÖTELEZŐ SZERVÍZLÁTOGATÁSON KÍVÜL VOLT EGY VISSZAHÍVÁSI AKCIÓ ÉS EGY BAL ELSŐ KERÉKCSAPÁGY-CSERE IS, ÉS A TÁVIRÁNYÍTÓ IS NÉHA SZTRÁJKOL (TIPUSHIBA). A KOCSI MOTORJA VISZONT KÁRPÓTOL MINDEN APRÓ BOSSZUSSÁGÉRT: CSODÁS!!! 120 LOVAS BENZINES TURBÓMOTOR EKKORA AUTÓBAN PONT ELÉG A FORGALOMBAN, EGY-KÉT "ALÁZÁS" IS SIKERÜLHET:- MEG LEHET CINCÁLNI A BAJSZÁT NÉHA AKÁR BMW-SNEK IS. JA, A GUMIKAT ESZI A FUTÓMŰ (MÁR A FELÉNÉL JÁROK A MICHELINEKNEK, PEDIG A NYÁRI GARNITÚRÁBAN KB. 20000KM VAN). A FOGYASZTÁS ERŐSEN LÁBFÜGGŐ, DE 6,5 LITERBŐL IS (NAGYPAPÁSAN VEZETVE) KI LEHET JÖNNI, DE AZ ÉLETSZERŰBB KÖZLEKEDÉSBEN 7,5-8 LITER AZ ÁTLAG.
A BÉKÉSCSABAI AUTÓ -BRILL SZERVÍZSZOLGÁLTATÁSÁVAL, ÉS AZ ÜGYFÉLHEZ VALÓ HOZZÁÁLLÁSÁVAL ELÉGEDETT VAGYOK, AZ ÉRDI MŰHELY VISZONT NAGYON SZŰKÖS. EGYELŐRE ENNYI, HA AKAD VALAMI, FOLYTATOM.

- Bal első kerékcsapágy 31000-nél csere!!!

Autó-Brill Békéscsaba

Autócentrum Fiat-Szabó, Érd

Fenntartási költség (6) Évjárat 2007
Előző autója? Grande Punto Következő autója? Talán egy Saab(?)
Verdikt (6.7/10)

Fiat Bravo 2007 (2007)