Autók » Fiat » Bravo (2007)

Bravo 1.4 16v

Családi ékszerdoboz

Bravora, a 3ajtós Stilomat cseréltem. Ennél az autónál, már semmi baj nincs a formával, habár az elődjénél is csak az 5ajtós volt stílustalan. Külseje gyönyörű, a belső talán még szebb. Felszereltsége, még az alapkivitelben is átlagon felüli. Műszaki tartalma is megfelelő. Tényleg, egy nagyon szeretni való Olasz szépséget kapunk a pénzünkért. Azért van amiért nem értem a tervezőket. Például, miért hagyták el a minden körülmények között, jól látható monokróm kijelzőket. Hogyan tervezhettek egy szinte olvashatatlan kilóméterórát. A hűtött kesztyűtartó helyett kapott lyuk sem valami jól használható. De félretéve a panaszokat, a kategóriájába a felkapott márkákhoz hasonlítva, mégiscsak egy gyönyörű autó.

- Még semmi

KB Autótim Kiskunhalas