Autók » Daihatsu » Cuore (1998-2003)

Cuore 1.0 GL 3 ajtós

Koplaló jakuza, avagy kicsi, de borsos

2003-ban szemeltem ki magamnak a váci úti (akkormég daihatsu kereskedésnél) három éves volt akkor, svájcból hozták be. Azóta KIÁ-t forgalmaznak, de nem kétséges, hogy KIÁrt jobban:) szerintem a megbízhatóság mintaszobrát róla lehetne megfaragni a budapesti japán követség hátsó kertjében. Menettulajdonságai, kis motorjához képest meglepően jól, dinamikusan lehet vezetni, emellett pedig javasolnám éhségsztrájosoknak, hogy tanulmányozzák hatékonysági szempontból..Kényelmi szempontból persze ..hm.. hátigen, szóval nem mondanám, hogy gruppent lehet szervezni a hátsó ülésen, de utazni rövid távon simánlehet azért..
Alkatrészárak viszont nem piskóták.. ami van utángyártott, az nem vészes, de az eredetiek már igazolnak egy-két trágár kiszólást a net előtt böngészve..
Egyszer megtörtem az elejét, Németországból kellett eredeti lámpát hozatni az 90e volt. Az első bors amit a gazdija orra alá tört a kicsike..:S
a többit a műanyagos megoldotta, nomeg utángyártottakból gyógyult aztán végül fel teljesen. Aki pl nem akar úgy járni mint az egyszerri suzukis, akit feljelentettek lopásért, mivel az Auchan parkolóból másik suziba szállt be, annak ajánlom:) MIóta megvan, csak kettőt láttam belőle az utakon a sajáton kívül..:)

- eddig tulajdonképpen semmi ( kopogom alulról az asztalon) szakszervíz horror, találtam a közelben egy magán dahats specialistát, az megéri

Budapest 15 kerület, Tóth István utca

Fenntartási költség (10) Évjárat 2000