Autók » Daewoo » Lanos (1997-2003)

Lanos 1,6 SX

Hasznos családtag, jó ár/érték arány

Velemenyem szerint jo ar/ertek aranyt kepvisel. Relativ kenyelmes hosszu utra is. Fogyasztasa varosban max. 8.5, kivul viszont 6-7 korul. Az SX felszereltseg ma mar alap szinte minden autoban (klima, villany ablak stb.). Nem szeretem a belso nyikorgo muanyagokat. Szerettem a teljesitmenyet, siman lehettet 150-160 menni vele es akkor sem ugrott 7 fele a fogyasztas, elozeskor sem kellett osztokelni. Nagyobb koltseg a 120.000 km szerviz volt vezermuszij cserevel egyutt de ugy se ugrott 65.000 Ft fele. Vetelkor a dizajn is bejott(Giugiaro), ma mar nem annyira friss (10 eves modell).

- Alapjarat szabalyozo motor csere ~ 20000 Ft, de nem oldotta meg a magas alapjarat problemat. Tipp a szervizbol >> aksi csere, es bejott, mert szerintuk oreg aksi meghujiti a vezerlest (elektronika) :-).

Chevrolet Majoshaza - korrekt es gyors

Chevrolet Duna - draga es lassu, kamuzok