Autók » Dacia » Logan (2004)

Logan 1.4 MPI

Szeretjük családilag

Nos! Használtan vettem, most lesz 2 éves. Az előző tulaj nem strapálta agyon, csak alig 13000 km-t tett bele. Alapgép, csak metálfény (bordó) és központi zár van benne. Eddig 2800 km-t tettem meg vele, eddig nyugodtan mondhatom, elégedett vagyok. A fogyasztása nagy hidegben (-10 körül) városban 8,2 liter, de ilyen kora tavaszi időben simán kijön városban 7.1 literből is. Országúton pedig szinte alig eszik. Korábban Wagon R-m volt, az sem evett kevesebbet, pedig annak lényegesen komolyabb motorja van. Baromi kényelmes és tágas, a csomagtér hatalmas. Persze kell is a 3 gyerekhez.
A lesajnáló pillantásokkal én is találkoztam, de lesz...m! Ha a parasztnak csak ennyire futja, ezzel kell együtt élnie. Őszintén szólva elsősorban amerikai verdát vennék - már volt és imádtam - de ahhoz még gyűjtögetni kell rendesen.
De visszatérve a DÁKÓHOZ, szerintem jó kis kocsi ez, nekem csak a szervókormány hiányzik belőle, meg esetleg az ABS, de ezek nélkül is lehet élni. Nem egy versenygép, de hát ezekben az agyonszigorított és lekorlátozott időkben nincs is rá szükség.
Nem kell tőle félni, s az alkatrész sem drága hozzá.
Most megyek majd egy német túrára, majd megírom a tapasztaltakat.

- Egyenlőre semmi!

Van egy ismerősöm, akihez hordom - pedig még garanciás - benne megbízom!

Fenntartási költség (7) Évjárat 2005
Előző autója? Wagon R+ 1.3 GC Következő autója? Remélem DODGE!
Verdikt (6.8/10)

Dacia Logan 2004 (2004)