Autók » Dacia » Logan (2004)

Logan 1,4 MPI LAU

Itt egy autó, még a javából

Nem vártam hogy ennyire jó lessz az autó. Német autóim voltak eddig, igaz új ez az első. Sokkal jobb mint az annyira hirhedt Német, Golfok, Passatok. Persze én a 8-10-évesekről beszélek, amiket hajtottam. Ja és nem a BMW és Merciről szól a dolog. A maga kategóriájától, sokkal többet tud a Logan. Olyan Octáviás autó, fél pénzért. Sokat pályázok, ütöm vágom, persze olaj cserék, karban tartás mellett, eddig messze a legjobb autóm. Semmi nem zörög, nem esik le, csak teszi a dogát hűségesen. Időnként ülök más autókban, Suzuki SX, meg a társai, megsem merek szólalni, olyan hokik a Logan mellett. Mondhat a sok okos amit akar, ez a kategóriája legjobbja. Persze hiányosságai vannak, mivel egy autóban minden sohasem lessz meg, és tudni kell mit várunk el a pénzünkért, és mennyiért!!! Volt Skodám is, hát Octáviánál kezdődik az autó, nekem Fábiám volt, hál Istennek hamar ki tudtam szállni belőle, nem írom le a gyötrelmeimet, nem bántom meg azokat akik használják. Na a Fábia, az igazán drága autó, ott mindíg le esik valami. Majd írom hogy mi történt a Logannal.

- Fényszóró izzó, ablak törlő lapátok, cseréje. Még semmi sem romlott el. Olajcserék rendben, és időben a legjobb minőségűre. Futómű állitás volt, de nem kellett volna, minden a helyén volt. Ja és történt egy nagy meghibásodás, a sub ládám, egy gumipókkal van rögzítve, és egyszer félrecsúszott :)

Renault Meszlényi Békéscsaba. Nem elég alaposak, nincs meg bennük az autó szerete, ez bizony így van.

Jó indulatúak, de nem elég alaposak. Enyhe tulzással, felületesek.
Még jó hogy az autók, meg vannak rendesen csinálva.

Fenntartási költség (10) Évjárat 2004
Előző autója? Combi 1998 Következő autója? Logan MCV