Autók » Citroën » Xsara Picasso (1999)

Xsara Picasso 1,6 sx

Azért is Picasso

tisztelt autostársaim, mivel azon vásárlók közzétartozom akik kereskedön,ill, bankon keresztül tud hozzájutni álmai gépkocsiához adott példa ( sara picasso ) hely Székesfehérvá,
kereskedés , megtett ut az álmaim autójához 260 km
érkezés, CSALODÁS!!! a gk leirás szerint megkimélt, nemdohányzó, ellenben : a kasznin karcolások , apró beütések elem hiányosságok ,kiégetett üléshuzatok eggyezkedés során kiderült
hogy az x % -alék lefizetés mellé még közel 90 ezer ft költség is telljes mértékben engem illetne , a forgalmi eng, szerint 03 15. én amüszaki vizsga lejárt közölték velem hamegakarom venni a g k + 16000ft ért lemüszakiztathatom a még megnem vett képkocst . hogy ez miért irtam le? csak azért hogy más okuljon és kérjen teljes körü leirást a megvásárlando álmai autójárol . A KERESKEDÖ OSZTÁLYZATA 3 AS ALÁ tehát nem lett sara picassom

- nem tudta elrontani rajta semmit !!!!!

Fenntartási költség (10) Évjárat 2001
Előző autója? mondeo combi 1,8 td Következő autója? citroen sara picasso
Verdikt (6.7/10)

Citroën Xsara Picasso 1999 (2000 - 2007)