Autók » Citroën » Xsara Picasso (1999)

Xsara Picasso 1,6 16v

A mi kedves Rodinkánk

Nem tudom miért bántják ezt az autó tipust? A tapasztalatom egész mást mutat.Szép elegáns tágas(nem csak elöl) kényelmes jól felszerelt és még megbizható is. Még nincs egy éves több mint 17000-km van benne és semmi baja.Egy fényszoró izzót kellet csak cserélni ezen kivül semmi probléma.Sokan lenézik de a lámpánál mikor elindulunk ugyan csak meglepödnek.Tehát bír menni jó a fogyasztása, nagyon kellemesen csalodtam benne.Volt már egy pár autom uj is régi is van összehasonlitási alapom .Nem azért ujjongok ezért az autoért mert egy kissebböl ültem át egy nagyobba hanem ez a tapasztalatom. Ennél ne legyen senkinek sem rosszabb autoja.

- bal oldali fényszoró izzó

Nem kellett még szerelő

Fenntartási költség (10) Évjárat 2007
Előző autója? wagoner+ 1,3 16v Következő autója? C-4 picasso
Verdikt (8.7/10)

Citroën Xsara Picasso 1999 (2000 - 2007)