Autók » Citroën » C3 (2002-2009)

C3 1,4 Sx

A kis kedvenc

Imádom , nagyon kényelmes és megbizható auto.Az üzemanyagbefecskendező hibáján kivül nem volt vele semmi bajom.Jól fekszi az utat, kicsi és fürge autó.Nem bántam meg, hogy meg vettem.Alacsony a fogyasztása pedig sokat mentem vele, mindennapi használatban van.A gyerekcsomagnak köszönhetően a kislányommal is könnyebb volt utazni ugy tudtam figyelni rá, hogy az utat is láttam nem vonta el a figyelmem hisz dupla visszapillantó van benne.Egy szóval rendkivül jó kis autó.

- Üzemanyagbefecskendező

Autó Őrmező