Autók » Citroën » Berlingo (1996-2007)

Berlingo 1.9d

Egy igazi autó

148000km-rel vettem 97es évjáratú sajna 3 ajtós de legalább ful kárpitos még a csomagtartó is.Multispace és nem teherautóból átalakitott.Kényelmes elöl hátul és jól lehet bele pakolni.Megvételkor rögtön vezérmüszij,görgö csere,fékolaj,váltoolaj,motorolaj szürök cseréje.A futomüvére oda kell figyelni mert érzékeny a rossz utakra de meghálálja.1.9es dizelmotor elpusztithatatlan. nincsenek kiemelkedö tulajdonságai de megbizható.Mai autokhoz hasonlitva gyenge nem szágudozásra való nem 4-5litereket iszik hanem 6.5körül.De messzemenöen megbizható.
2szer megjártuk olaszországot 1tonnás lakókocsival.A második uton a kuplung állitó automata megadta magát pár perc szerelés után átalakitottam mechanikus állitásura és nyugodtam folytatuk utunkat.hazajövet kicseréltem de nem az automatát raktam bele lehet kapni hagyományost ami megbizhatobb.Mielött eladtam 178000km-nél cseréltem kuplungot szerkezetett kinyomocsapágyat fötengelybelsö szimerninget.De nem a tárcsa hanem a kinyomocsapágy adta meg magát a sok városi használattól.De ezt igy ildomos cserélni.Én marha elcseréltem egy chrysler voyagerra életem baklövése az asszony dumált rá. TANULSÁG .:NE HALLGASSATOK AUTOVÉTELNÉL EGY NÖRE.De ez egy másik történet mert jelenleg még müködés képtelen.

- Hütö lyukadt ki,elsö futomü szilent.automata kuplung után állitó

saját magam mert a szervizek csak a lehuzásról szolnak és nem a szakszerü javitásról.

Fenntartási költség (8) Évjárat 1997
Előző autója? regata Következő autója? Chrisler voyager(de minek)
Verdikt (6.6/10)

Citroën Berlingo 1996 (1996 - 2007)