Autók » Chrysler » Lhs (1999-2001)

Lhs 3,5 V6

A nők szeretik ha nagy van:)

Elöször is ez 94 es évjárat!!! Mielött megvettük stratusban gondolkodtunk a 2,5 v6 változatban, de ez bejött mindenkinek.Megnéztük, elhoztuk, fillér áron, futóműhibával.
Rendberaktuk a futóművel, lecseréltük az olajakat, stb. azóta Hibátlan, korrektül működik minden, a klíma fagyasztó jellegű a 40fokban is. Ez az autó nem a legolcsóbb fenntartású, de mindenhol mindenki megnézi feltünő méretei miatt. én kicsit keveslem a 3,5 től a 215 lovat, de mindennek ellenére elég szépen megy, nem gondolkodom ha előzni akarok, padló és már nincs is sehol az előzendő jármű.
Fogyasztás nagyon változó, ésszel sikerült 8,6 ot kihoznom belőle, de az azért ritka. 10-11 es fogyasztást viszont bármikor és akkor már a vezetési élmény is igen jó.A váltó nagyon precíz, a motor csendes, csak fordulaton dübörög, a belső tér szép, a hely akkora hogy teljesen hátratolt ülésnél is törökülésben el lehet férni a hátsó ülés elött, persze nem egy 100kilós emberre gondolok, de egy 190 magas ember mosolyogva majdnem nyújtott lábbal hátradőlve élvezi az utazást. Csomagtartó...hát aki látja nem hiszi, de egy automata mosógépet úgy beteszek hogy lecsukom nyugodtan a csomi tetőt. az ülések nem előrehajthatóak, de nem is szükséges. 4 ember röhögve elfért benne, plusz 4 a hátsó ülésen is. Igazi nagy családi gép, tekintélyes méretekkel, és erős nyomatékos motorral. Nagyon nagyon erős az összeépítése is, 90nél sikerült egy őzt totál telibekapnom, azt hittem össze vissza tört az eleje, aztán mikor csak a rendszámtáblám hajlott össze vissza tőle, akkor kicsit elmosolyodtam. Amerika!!!!

- alsó kitámasztó gömbfejek(lengőkarral lehet csak kapni) 45e/db
- Függő stabilizátorok(12e/db)
- Kerékagyak elöl(35e/db)
- Elektromos antenna(bontott 7e)
- Fékbetétek (kompletten 20e)
- Klímatöltés(12e)
- Hűtő kilyukadt az időtől(45e az új)
- Hűtőcső ami körbe megy a motor körül(1000ft ért csináltak egyet rézből(örökös)
- SZervócső elszállt (15e a bontott) targoncahidraulikás 4ezerért újat csinált.

Itthon szereljük mert van tapasztalat, kivéve elektromos dolgok.

Fenntartási költség (5) Évjárat 1994
Előző autója? hagyjuk :) Következő autója? Mindenképp amerikai V8