Autók » Chevrolet Usa » Camaro (2009)

Camaro Camaro 2SS/RS LS3

A szigor

Mai napig velem van a gep. Eros, kenyelmes es amerikai auto szinten a beleseje is elfogadhato kivulrol pedig nagyon szigoru. A gyari valtokar nekem nem tetszik. Tul bumszli es a valtas is bizonytalan foleg a sportosabb 2-3 valtas neha mellenyulosra sikerulhet. Javaslom az MGW valtot ami tobbek kozott a plusz rugokkal javit a helyzeten. A gyari gumik jol tapadnak, az uttartas nagyon jo, gondolkozas nelkul be lehet suhanni nagy tempoval a kanyarokba. Termeszetesen a 2 hatso ules disz, keptelenseg oda felnott embert beultetni ugy, hogy meg vezetni is tudj. Csomagtarto merete nagy de a nyilas kicsi es emiatt epphogy csak be lehet pajszerolni egy utazokuffert. Osszessegeben jo auto en szeretem.

- Lingenfelter rugo lett a kuplungpedalra rakva mert hajlamos letapadni ha nagy fordulatnal ugrasz le rola. Ez egy band aid de addig amig nem hal le az egesz kuplung felesleges hackelni a rendszert.

Eddig magam szereltem

Fenntartási költség (6) Évjárat 2010
Előző autója? Mustang GT 2008 Következő autója? Corvette Z06
Verdikt (8.4/10)

Chevrolet Usa Camaro 2009 (2010)