Autók » Chevrolet Korea » Lacetti (2004-2009)

Lacetti 1.4

Szép, szép, de nem sokat ér

Nem szerettem de kívülröl jól néz ki, de amúgy nekem nem jött be.

- Háááát. Nekem ez az autó nem igazán jött össze. Először is ott kezdődtek a bajok, hogy szelepeket kellett cserélni 8000km-nél. Na itt már nagyon elment a kedvem az egésztől. Aztán mentem egy főúton és leakartam kanyarodni a hazafelé vetető útra csak nem tudtam mert elfogyott az ABS, egyszerűen trepnit nyomtam és semmi reakció. Na itt már kezdett tellelenni a hócipő, de mikor lekopott a festés a kilincsekről,villog az ABS lámpa,és megint rángat,nehezen indul néha, a rükvercet nem akarja néha venni, most már telle van az a hócipő. Nameg azzal a 96 ló vagy mennyi. Azt szerintem nem kerékre leadott teljesítményként mérték, hanem lenkerékről vagy nem tom honnan de hogy az nem annyi az biztos, vagy csak nagyon jól titkolja. Fogyaztása szerintem sok, a Ford Focusom 1.6 16 valve kevesebbet eszik mint ez. Kb 8-9 liter városban. Hosszú úton kijön 6-7 körül. Magyarul Én tartózkodom a Lacettitől.

Opel Penthe Autóház. Pécs

Fenntartási költség (7) Évjárat 2005
Előző autója? Golf Következő autója? Renault Megane
Verdikt (3.6/10)

Chevrolet Korea Lacetti 2004 (2004 - 2007)