Autók » Chevrolet Korea » Aveo (2006-2011)

Aveo 1.2 Plus

Típushibás, motorikusan rossz!

Az első autóm 0km-en vettem, majd kiugrottam a bőrömből, hogy sikerült megvenni álmamim autóját, aztán ennek hamar vége lett, mikor jöttek a hibák. Az autóba 6000km van 1 éves és már nagyon megbántam, legszívesebben eladnám, de a bank miatt nem tehetem(hitel). Az autó Tipus hibás a szelepek kormolódnak, emiatt gyújtás kimaradás (hibakódja P300), sárga check lámpa az én esetemben egyszer világított. Az autó motorhibája a szelepek cseréjével orvosalható, ami hatásos pár hónapig, (A családban van egy Lacetti aminek szintén ez a baja a szelepek már 2x voltak cserélve, az autó 3 éves, érik a harmadik csere, érezhető a teljesítmény csökkenés!) aztán megint szelep csere. Sajnálom mert jól néz ki NAGYON kevest fogyaszt pedig városban
használom 95%-ban. A motor megbontásától félek, mert az autó amint kilép a szalonból már sokat veszít az értékéből, hát ha még a motort is megbontják, vagyis szerintem az értéke egyenlő a nullával, eladni sem fogom tudni, csak jóval ár alatt. Aki ilyet szeretne venni gondolja meg!!!

- - Központi zár (távírányítós) fagyos időben befagyott kb. 3 hétig jártam a nyakukra mire sikerült megcsinálniuk!
- - Szelepek kormosak, autó rángat. A hiba még nincs javítva, annyit mondtak néha meg kell huzatni, nálam nem segít, lehet, hogy szelepek cseréje lesz! TÍPUS HIBA!!!

Chevrolet Tatabánya!

Fenntartási költség (10) Évjárat 2006
Előző autója? Következő autója? AZ BIZTOS, HOGY NEM CHEVROLET!!!!!
Verdikt (4.9/10)

Chevrolet Korea Aveo 2006 (2006 - 2007)