A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az ítélet alatt megjelenő sárga indapass boxon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autós népítélet / BMW / X1 (2009 - 2014)

Ítéletek (3 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Nagy összehasonlító: milyen a jó SUV?
    A kicsi? A nagy? Elsőkerekes? Összkerekes? Az olcsó? A drága? Hat szabadidő-autót vizsgáltunk meg, a Daciától a Suzuki SX4-en át a BMW-ig.
  • Nem lehet vele ötvennel menni
    A pezsgőfürdőben kezdtük, és egy X5 M-ben fejeztük be a BMW nemzetközi bemutatójának programját. Közben az is kiderült, hogy fújós négyes váltja a szívó hatost a BMW-nél. Az X1-ben kínálják először, de ha így folytatja, nagy karriert futhat be.
  • Ne félj, nem harap!
    Érdeklődve figyeljük, hogyan alakulnak a BMW eladásai, hiszen ez az első olyan autógyár, mely a saját termékeinek teremt közvetlen riválist. Az X1 egy 3-as kombival egyenértékű. De vajon melyik jobb?

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

• Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)