Autók » BMW » 5 (1995-2003)

5 M5

Még ma is mosolyt csal az arcomra, ha megnyomom a gázt

Mikor megvetem kicsit izgultam mert kicsit olyan volt a hangja mint egy dizel autonak de szinte az összesnek ilyen a hangja alapjáraton de mindenkinek ajánlom nem kell félni ettől még tényleg jó meg lehet csináltatni de szinte nem érdemes mert újra olyan lesz.Aki ilyet akar venni nyugodtan tegye mert élmény minden perc amit benne ülsz egyetlen negativum hogy drága hozzá az alkatrész de hát ez egy picit más technológia mint a nem M-es.Amire érdemes oda figyelni vásárláskor a váltó elég sokban ropog az 1-es 2-es 3as, a diffi ezenfelül csak szervizkönyves auto ami leinformálható.ja és persze a kuplung ami vezetési stilustól függően elég gyorsan fogy.

- Mostmár 2 éve használom az autót és azt tudom mondani ősszességében egy nagyon jó vétel volt szinte semmi nem romlot el rajta az Ac pumpát leszámitva meg volt egy diffi javítás egyik sem volt egy hatalmas költség meg kuplung meg a szokásos olajcserék meg aproságok.

Fenntartási költség (10) Évjárat 1999
Előző autója? 530d Következő autója?
Verdikt (8.7/10)

BMW 5 1995