Autók » BMW » 5 (1995-2003)

5 525tds

Az örök darab, ez még autó volt!

Egy igazi utazó családi autó,nagyon finom a kidolgozás nem zörög semmi és minden megfelelően működik!soha nem hagyott ott,soha nem volt komolyabb probléma vele nagyon hálás szerkezet!
Az alkatrészek nagyon jó áron kaphatoak hozz,de nem árt körbekérdezni elötte van egy két lehuzós,nem szabad egyből mindent megvenni!
A futómű öszintén mondom tökéletes,de a magyar utak igen eszik az alu futóművet,talán egy jó tanács amikor érzed,hogy kottyan,vagy ráz ill. üt szerviz kb 2-3 honaponta előáll ez a fajta probléma,de érdemes kicserlélni mert szétveri a tobbit ami jó!3000-5000 ezer Ft hozzá minden és újonnan,megéri!a kormánymű a szar utak hatására elkezd nyünnyögni de igazából nem kell vele foglalkozni baj nem lehet!az enyém automata volt nagyon hálás kis szerkezet ebben zetec váltó volt az olajat lecserélni tilos!!! ha megteszed kb 10000kmed van hátra a váltócseréig!utazni 180al kenyelmes nem zug nem bug nincs semmi csak suhansz,a fogyasztás érdekes modon 9 alá megy!csak ajanlani tudom a megvetelnel kerulön inkább többe mint szar legyen,mert akkor a többszörösét lehet rákölteni.

- Amint megvettem klimakompresszor csere ez 65,000Ft volt!
- Futómű itt egy par dolgott kellett kutyacsont,lengéscsillapító,de ez igazából kopó alkatrésznek minősűl,de a lényeg nem tulzorran vészes az ára!
- mielött eladtam csöpögött az adagoló,de csak álló helyzetben ez 50,000Ft volt fél év garival jobb is lett és kevesebbet is evett egy literrel!

Fenntartási költség (8) Évjárat 1997
Előző autója? Golf 3 gti Következő autója? Seat leon cupra R 2.8 VR6