Autók » BMW » 5 (1988-1997)

5 E34 525 TDS

BMW E34 525TDS tuning

Szerintem egy rendkívül elérhető árú autó, nem akarom megsérteni azt akinek Suzukija van, de nekem ez az autó akkor is többet jelent. Az autóban cserélve lett a komplett futómű, kapott egy sportfutómú szettet, meg még kormányösszekötők, lengőkarok is cserélve lettek, kapott még új tárcsákat és betéteket is a fékrendszer. Átesett egy fényezésen is, mert egy-két helyen rozsdásodott(Nem volt vészes). Kapott még új lámpákat elől, hátul, meg xenont mert a gyári lámpával nem nagyonlehetett látni. A futóműve egy álom, nem egy autót szégyenítettem már meg kanyarban.Motorikusan jó, nem hengerfejes, még nem volt vele gond, csak ajánlani tudom, ez az autó nem csak szép, nem csak jó, de elsősorban biztonságos is(Van benne anyag)

- Kopó alkatrészek!

Fenntartási költség (7) Évjárat 1993