Autók » BMW » 3 (1990-2000)

3 +18 E 36 Is cupé

BMW! A legjobb autó amit az emberiség magáénak tudhat

Idén Nyáron döntöttem el h veszek egy Bmw mert, életem álma nálam más autó nem is létezik lehet Merci Japán stb.Rá is találtam Egy E36 is reElső látásra beleszerettem Bár eléggé le volt harcolva gondoltam belevágok és megcsinálom magamnak. azóta is tart de úgyérzem megéri mert a vezetési élmény az felbecsülhetetlen 120 nál vissza 2 5000fordulatnál visít mint az állat ÁÁÁ állva hagyok mindenkit vele nagyon megy .fogyasztása 8 9 liter sztem ez egy ilyen autóhoz képest nem sok persze ha talpalom megeszi a 12l-t is annál többet még nem mértem még 220 as sebességnél sem.De aki sajnálja h ennyit eszik az ne vegyen Bmw t És a kinézete az magáért beszél Persze nem egy M3 vagy egy 325 28 i de 318 hoz képest nagyon megy .Egyszóval abszolut nem bántam meg,mert azon kivűl amit kicseréltem nem jelentkezett más baja remélem még sokáig igy lessz és amig kocsim lessz Biztos h Bmw lessz!

- minden Bmw kopós alkatrész ki lett cserélve gömbfej.,két lengőkar ,silent,hardy tárcsa első féktárcsa fékbetét kb.60000ft,lett cserélve kézifék szerkezet, olajcsere nem "gagyi olaj " 25000ft mást nemigazán kellett kicserélni

Ismerőshöz nagyon értik a dolgukat de persze mindent ök se tudnak megcsinálni

Fenntartási költség (7) Évjárat 1995
Előző autója? escort Következő autója? BmW e 39 520 i v E46 320 d
Verdikt (7.3/10)

BMW 3 (E36) 1990 (1994 - 2000)