Autók » BMW » 3 (1982-1994)

3 325 IX TURBO

Adrenalinbomba!

Gyári állapotban vettem kétajtós ix-et. Motor ki, dizzel főtengely, hajtókar igy lett 2.7-es. Kovácsolt dugatyuk. T3/T4 garett turbo,szinter kuplung... és sorólhatnám. Szóval brutális lett. Egy évig készült. Gyorsulási versenyekre jártam vele,meg élveztem az utcán is. IMÁDTAM. Ismeröshöz került,szóval látom mindig. ÁTKOZOM A NAPOT AMIKOR ELADTAM !! NEM VOLT ELLENFÉL . A rajtja hihetetlen. Gyorsasági motorokat szégyenitett meg. A hangja leirhatatlan brutál turbo hang, 80-as nyitott cső végig. A fogyasztása is tükrözte a teljesitményt, egy tank 100km. Csinálni fogok még egy ilyet, mert potólhatatlan. Autokkal foglalkozom tudom a BMW az autó, a többi csak szekér!!!!!!

- BAL BELSŐ FÉLTENGELY

SIPOS SÁNDOR NYÍREGYHÁZA