Autók » Audi » A6 (2004-2010)

A6 3.0 TDI quattro

Fekete nyíl

Életem legjobb autója. Volt már ezel?tt is Audim, pontosan kett?vel ezel?tt egy A6 2.5TDI, de az nem volt quattro. Utána sajnos melléfogtam egy táskás szem? 7-es dízel bömössel, egy nagy benga pénznyel? volt, ráadásul úgy éreztem, hogy folyamatosan behajtónak néznek az emberek, mert egyébként sportoló vagyok, nem kis fizikummal.
Az új A6 maga az álom. A szirszar béemvés ídrájv-val ellentétben ennek még a kezel?szervei is használhatóak valamire, és még az árokba sem megyek le, ha át akarom állítani a leveg?befúvást a klímán.
A motor állat, több mint elég. Szerintem jól is fogyaszt, mondjuk javarészt országúton használom.
A beltér fejedelmi, csendes és minden ízében luxust áraszt.
A küls?: tapad(ná)nak rá a csajok!!!

- Az ég világon semmi nem romlott el rajta. Sajnos néha kifogy az ablakmosó folyadék. Kitalálhatna már erre is valamit az autóipar... :-)

Juvenal Szolnok

Fenntartási költség (9) Évjárat 2004