Autók » Audi » A6 (1997-2004)

A6 1,9 PDTI

Luxus rakéta

IGAZI SPORTCOMBI

2007 MÁJUSÁN LÁTTAM MEG ÉS AZONNAL BELESZERETTEM!!1999-ES PASSÁTOM VOLT,110-ES MOCIVAL,AMIT MEGCHIPPELTETT ÉS ÁRON ALUL ELADTAM,HOGY AZ ENYÉM LEGYEN,DE NEM BÁNTAM MEG!!EZ EGY 2004-ES A6,A LÉTEZŐ MINDEN EXTRÁVAL/XENON,ÁLLÓFŰTÉS,17-ES A6 RAMSES FELNIVEL STB/.MIKOR BELEÜLSZ,OLYAN ÉRZÉSED VAN MINTHA HOZZÁD LETT VOLNA TERVEZVE A KOCSI!!132 LE VOLT,DE ÉN 180-RA HUZATTAM FEL CHIPPEL.ÚGY SEM VOLT LASSU,DE ÍGY EGY PÁRAN MEGLEPŐDNEK A PIROS LÁMPÁNÁL.OLYAN 240 A VÉGE,DE HA 200-NÁL LEPADLÓZOM MÉG ÉREZHETŐEN GYORSUL.NAGYON KÉNYELMES,VAJ BŐRBELSŐVEL,ELEKTROMOS ÜLÉSEKKEL RENDELKEZIK.AMI NEM TETSZETT,DE EZ NEM A KOCSI ROVÁSÁRA ÍRHATÓ,HOGY A GYÁRI NAVIHOZ A FÖLDÖN NINCS MAGYAR LEMEZ.FÉLTEM A TÉLI HIDEGEKTŐL A BŐR MIATT,DE AZ ÁLLÓFŰTÉS+ÜLÉSFŰTÉSSEL MEGOLDÓDIK MINDEN.JA ÉS A LÁNYOKNAK IS ELÉGGÉ TETSZIK!!A SZOKÁSOS FÉK, OLAJ+SZŰRŐ CSERÉN KÍVŰL CSAK A A KLÍMAKOMPRESSZORRAL VOLT PROBLÉMÁM EDDIG,TEHÁT EDDIG BEJÖN AZ AUTÓ!!JA,A VÁLTÓJA SIMA 6-OS,MERT A SZERELŐM NEM AJÁNLOTTA,HOGY AUTÓMATÁT VEGYEK!!

- KLÍMAVENTILLÁTOR

SAJÁT SZERELŐ ÉVEK ÓTA

Fenntartási költség (5) Évjárat 2004
Előző autója? PASSÁT Következő autója? Q7
Verdikt (7.3/10)

Audi A6 1997 (1997 - 2004)