Autók » Audi » A6 (1997-2004)

A6 1.8T Quattro

Ál kormányzati autó

Igazából csak üzlet céljábol vásároltam, mégis annyira megszerettem,hogy végül harmincezret tettem bele,mire eladtam. Vicces módon az nyügözött le a legjobban az autóban, hogy KETT?SZÁZ-HETVENEZER!!!! kilométerrel a háta mögött az autó még mindíg tökéletes müszaki állapotban volt, egyedül az esztétika hibádzott itt-ott.. Ráadásul szar magyar utakon, szar magyar szervizekben töltette el egész életét, igásló cégesautóként. Volt is bennem félelem rendesen, dehát az ára alakalmassá tette arra, hogy jó pénzt kereshessek vele, úgyhogy megvettem. nem bántam meg, 300ezer kilométerrel adtam el, a nálam töltött id? alatt semmi hibája nem volt az autónak, bátran tudom ajánlani bárkinek az A6-ost, csak 3 dologra kell nagyon odafigyelni... 1. 2.5 TDI felejt?s. Motorral annyi probléma még nem volt. Tényleg mindenki verje ki a fejéb?l ezt a változatot, feltéve ha nem szeret sokat költeni feleslegesen az autójára. Ha éppen müködik, akkor egyébként meggy?z?, jól fogyaszt, meg jól is meg,de akkor is egy raklap szar. 2. csak leigazolható, jól karbantartott példányért szabad pénzt adni, ez az A6-osnál az átlagosnál is fontosabb! 3.Mi is adjuk meg a szervizelés módját, ami persze nem olcsó,de visszajön a befektetett pénz!
nem olcsó mulatság A6-ost fenntartani, de biztonsága, kényelme, tartóssága miatt reális az érte hozott anyagi áldozat

- akár hiszitek, akár nem, a gyári rádió rakoncátlankodásán kívül semmi!

Fenntartási költség (7) Évjárat 1998
Előző autója? Brava Következő autója? Audi A8 3.3 TDI Quattro
Verdikt (7.3/10)

Audi A6 1997 (1997 - 2004)