Autók » Audi » A4 (2004-2008)

A4 2,0 TDI; 140LE, S-pro csomag

Jóképű atléta

Nagyon szeretem ezt az autot. Az elobbi is egy 2001 -es 1,9 TDI-s A4-es volt. No ez annal jobban ugrik, sportosabb es a futomuve is jobb! A kanyarokat elvezet bevenni vele! Nem panaszkodom sem a fogyasztasra: olaj - szerintem az elejen normalis a nagyobb fogyasztas; gazolaj - hat ez van. Nem azert vettem hogy a fogyasztast lessem allandoan. Szerintem aki erre panaszkodik az talan mas kategoria utan nezzen! Emberek ez egy Audi, aki ilyesmit vesz az nem a fogyasztast nezi! Szoval az autot Nemetorszagbol hoztam, az M3-on maximalis sebessegel szaguldottam vele, 215 Km/h-val; ereztem hogy meg menne csakhogy az elektronika kozbeszolt. Az utat nagyon biztosan fekszi, egyszoval nagyon elegedett vagyok vele. Bevallom oszintem mielott megvettem volna nagyon kacsingattam a BMW 320D fele, de a kenyelem es a belter minosege az Audi fele huzott.

- Az auto meg a tulajdonomban van minden OK-s rajta. Ami egy kicsit idegesit az a magno/hangszorok. Kemeny basszusnal beremeg.

Nem volt alkalmam ra!

Fenntartási költség (10) Évjárat 2006
Előző autója? A4, 1,9TDI 130LE Következő autója? talan az uj A4-es, a 2007-es
Verdikt (8.4/10)

Audi A4 2004 (2004 - 2007)