Autók » Audi » A3 (1996-2003)

A3 1,6

A szépség és a kényelem, melyben otthon érzed magad

Az autó Ambiente felszereltégü modell volt nagyon kellemes és kényelmes valójában minden benne volt aminek benne kellett lennie a magas ajtók nagy biztonságérzetet adnak a bentülök számára az autó menettulajdonságai jók kellemes jól irányitható. Furcsaség inkább az elején lepi meg az embert amikor egy egy kiforszirozott gyors kanyart vesz be az ember előszőr limuzinosan billen az auto de ha nem ijedünk meg a futómü keménysége előkerül és igen stabilan biztonsággal abszolválható a kanyar.
A huzatok és boritások minőségi a nyagokból készültek ülés huzat alcantare antracit szinben a szönyegek velur szönyegek még a csomagtérben is ami az A4 és A6 esetén csak ipari filc anyag volt. Egyszerüen olyan volt az ember érzése mintha sokkal jobb anyagokat kapott volna az autó és igényesebben kivitelezve.
Ja és egy két cementes zsák vagy padlóragasztó sem kottyant meg neki ha épp épitkezni vágyik az ember.
A motor teljesitménye kielégitő természetesen nem erőgép de a hazai viszonyokra tökéletesen megfelel.
A nejem különösen imádta az autót annnyira hogy a végén nekem kellett kiszállni belőle.

- hütő ventillátor
- világitás kapcsoló