Autók » Audi » 80 (1986-1991)

80 1.8 aut i

A megbízhatóság és kényelem, 1.8 vaddisznó

kissé problémásan vettem,csörögtek hidrotőkék,nem cseréltem ki,lusta szar vagyok.elment úgy is a világ végére.első hibája:üz.szabályzó szelep:kevés benzinnél leállt,de újraindult rendben.iszonyat megbízható,összerakott autó.semmi elektromos probléma mint francia olasz szutykok pl.nálam töltött 60000 után elkezdett visitani mint villamos,hülye voltam,olcsóbb lett volna ha megnézam:1 hétig még ment....iszonyat csörgéssel megállt(automata lefeküdt).kapott 30ért használt szart,húztam vele egy 100ast,lefeküdt.normálisan megcsinálva:17 ker.90 pénz.hütő elkezdett folyni,folyadék nem sokáig segitett,csere 15 pénz(én csináltam).megjártam tróját-baranyát,soha nem hagyott ott.(automata az én hülyeségem volt,az is a lakohelyemen állt le).fogyasztás kib....jó aut.hoz képest.én hülye állat kézist vettem utána.marha kényelmes kuplung nélkül kocsikázni sokan nem tudják,sebaj,szar nekik........egyébként a tipust ajánlom mindenkinek bármilyen változatban de vannak szabályok:::nagyon meg kell nézni mit veszel,gyakori a 300e futásteljesitmény(igen,benzinesnél is!).másrészt az apró hibákat,ami egyébként nem gyakori szóval javítani kell,mert késöbb nagyobb gond lehet(már négy ilyen kerek audim volt,halvány fogalmam van róluk)a családban 23 audi fordult már meg(nekem 11 volt).ja:kipufogoval sokat szivtam,soha nem csináltuk meg rendesen csak gatter mert mindig télen volt.rejtélyes hiba,stb.írjatok.biztos megoldjuk.palfyracing@freemail.hu

- üz.szabályzó 8000
- hűtö 15000