Autók » Audi » 50 (1974-1978)

50 1.1 GL

The Fifty

Az autót 2008 nyár elején vettem, az első tulajdonosától, aki már nyolcvanas éveiben jár :)
Többnyire garázsban tartotta, ezt látni is a kasznin, mivel a rozsda említésre sem méltó az autón, de a frontlemez azért cserére szorul, de már ott figyel a garázsban és várja hogy behegesszék a helyére :)
Pár dolgot még csináltatni kell rajta, üléseket újra kell húzni, de már szereztem azt is újat, a motorteret homok szórni kell, mert a volt tulaj szépen kikente valami ragaccsal és rákent egy adag festéket :)

Imádni való kisautó :) használata egyszerű, de mégis izom kell hozzá :) eddig csak szervós autóm volt, így még hozzá kell szoknom a parkolás utáni izomlázhoz :D van benne össz visz 4db kapcsoló, index-fényszóró-ablakmosó-meg egy 2 fokozatú fűtés ventilátor kapcsoló :) amit hiányolok nagyon belőle az a biztonsági öv hátul, de ezt még megpróbálom valahogy pótolni.

Sajnos 2012.04.07 elvitték, vettem egy másik autót, ami természetesen ugyancsak Audi (mi más lenne) és kellett a hely :( ezt volt legésszerűbb eladnom, de nem volt könnyű döntés. Szerintem életem végéig visszasírom majd.

- Hátsó rugók 20,000ft (bárdi) - Fékolaj dekli 2,000ft (miksan) - Első fényszórók 10,000ft (Ebay) - Első fehér indexek (thx rallyfan havernak) :) - gyújtáskapcsoló 2,500ft (ebay) - Kézifék Bovdenek kb 10,000ft - Olajcsere kb 7eft - Fékrendszer felújítás kb 30,000ft - Hűtőfolyadék csere 4,000ft - Generátor felújítás 15,000ft - Csomagdekli patron 2x 7500ft - benzintank beömlő tömítés 12,000ft - hűtőrács 22eft - Bal oldali fa díszléc 2,500ft - Féklámpa kapcsoló 2,500ft - műszerfal díszléc 5,000ft - műszerfal díszléc (vezetö oldalon) 2,500ft - Ablakmosó tartály 3,000ft - Csomagtető díszléc kapcsok 7,000ft - Váltó tartó bak 7,000ft

Természetesen Zoli :)

Fenntartási költség (9) Évjárat 1975
Előző autója? V8 (Még megvan) Következő autója? Lesz még pár darab, de csakis 4 karikával a hütörácson :)
Verdikt (7.1/10)

Audi 50 1974