Autók » Alfa Romeo » Gtv (1994-2005)

Gtv 2 JTS

Punciporszívó

Újan hozattam be Németo.-ból, túltárolt volt (6 hónapos), de gyönyörű lakkfekete és piros bőr belsős. Az áráért itthon egy 4-es Golfot kaptam volna, forgatható kormánnyal, meg nyitható ajtókkal, meg egérszürke üléssekkel, szóval nem is volt kérdés.
Én imádtam, mindig fürdettem, meg porszívóztam, meg viaszoztam, meg minden. Szóval tényleg szerettem.
Autópályán mindig lemenekültek előle, pedig a 165 Le nem igazán mozgatta a másfél tonnát. A mostani Leon FR a 170-es TDI-vel átugorja, mégsem tisztelik a pályán, pedig sütögetem őket a xenonnal...
Sajna a futómű nem bírja a magyar utakat, a szervíz némi önerő mellett javította garanciában - korrektek voltak.
Vannak érdekes dolgai, pl. télen ha hó esik rá, és befagy a zár, akkor az ajtónyitó gombja bennragad, és nem lehet becsukni az ajtaját - tök jó fél kézzel tartani, amíg felmelegszik :-)
Szerintem máig nem készült ennyire különleges formatervű szériaautó - ez olyan volt, mint egy ék. Egyszerűen imádtam ránézni a parkolóban is (az enyém már az új elejű volt).

- Futómű elment (új 225/45R17 gumi csere 10e km-nél...)
- Első futómű alkatrészek

Fiat Riegler Győr