Autók » Alfa Romeo » 155 (1992-1997)

155 2.0 TS 16V

Fekete gyémánt...:) 155 2.0 TS

Aki Alfát vesz az imádja... ő azt akart venni és ha már megvan az első akkor alfa is marad...! Ez szerelem sokan nem fogják ezt megérteni és átélni! Nekem soha nem lesz más kocsim csak alfa! A tapasztalataim: gyors, futómű verhetetlen! fullos felszereltség! remek fékek .. jól kell választani tárcsát és betétet! súlyánál fogva elég hamar kopnak .. persze tempósabb igénybevételnél.. de akinek alfája van az nehezen állja meg hogy ne nyomja! Nem beszélve az alfás társadalomról aki alfát vesz egy Egész családot kap mellé extraként! És ez nincs más márkánál!

- kopó alkatrészek! meg az előző gazdi rendetlenségéből fakadó hibák!

DCS amit csináltak az működik... kivéve a szétégett tárcsáimat... drágák!

magam szerelem amit tudok! de csak olyan probléma volt!

Fenntartási költség (5) Évjárat 1996
Előző autója? Colt Következő autója? CSAK IS ALFA!
Verdikt (6.6/10)

Alfa Romeo 155 1992 (1995 - 1997)