Autók » Audi » A8 (2002-2009)

A8 S8 5.2

Izmos barát

Dubajban dolgozom informatikusként. Eddig a cég autójával járkáltam, de most szerettem volna venni egy saját autót. Interneten találtam rá az igazira: AUDI S8.
Itt Dubajban olcsón lehet hozzájutni nagyon jó autókhoz, én 50.000AED-->3.100.000Ft-ért jutottam hozzá. Szinte minden technika benne van,amit ma az autógyártás tud.
(parkoló sensorok, ülésfűtés, masszázs,ujjlenyomatos indítás,bőr ülések, xenon, stb. stb.)
Nagyon meg vagyok vele elégedve. Szinte csak pozitívumokat tudok mondani a kocsiról. Az ülések nagyon kényelmesek, szinte magára szabhatja az ember őket. Rakodórekeszekből sincs hiány.
A váltó csendben teszi a dolgát, habár én inkább a kormány mögötti fülekkel szoktam váltani. A motor nagyon erős, 450LE, Lamborghini motor van benne. Feláll az ember hátán a szőr, amikor felhördül.Őrületesen gyorsan fentvan az autó 100-on, mindössze 5 sec-re van szüksége. Fogasztása úgy 20liter körül van, habár itt Dubajban nem érdemes ezzel foglalkozni, mert a benzin nagyon olcsó.
Az MMI-t nagyon könnyű megtanulni. Minden egyértelmű a kocsiban, praktikus a gombok elhelyezése is.
Hátrányként nem tudok semmit megemlíteni egyenlőre.
Csomagtartó befogadó képességével is meg vagyok elégedve.
Remélem továbbra sem lesz vele semmi gond.

- semmi. Így is maradjon.

Dubai

Fenntartási költség (9) Évjárat 2007
Megbízhatóság (10) Vezetett km 2000
Előző autója? S320CDi Következő autója? Ferrari 599GTB
Verdikt (8.6/10)

Audi A8 2002 (2003 - 2007)