Autók » Subaru » Impreza (2000-2007)

Impreza sti

Annyira nem is nagy szám

Subaru Impreza Wrx Sti! Szép, kemény, vérpezsdítő név. Ha megkérdezitek, hogy megért-e a pénzt? Hát, inkább nem. Tény, hogy gyors, van megjelenése és brutális hangja, de igazából csak akkor jön rá azokra a dolgokra az ember, hogy annyira nem nagy szám, amikor használja. Egy idő múlva elkezdik észrevenni, hogy nem is annyira szép, nem is annyira gyors. Remélem nem hiszi senki, hogy ilyen autónak nincs ellenfele az utakon. Csak egy kicsit raccingolni kell és mindjárt akad ellenfél is,Rs Audik, M-es Bmw-k, Hf-s Lanciak, turbos Fiatok személyében akik jól le is hagynak. Az igaz, hogy rajtra csak az Audik, és a Delták tudnak velem együtt rajtólni, de utánna mind lelépnek. Ez nagyon szar érzés! Autópályán egy M3-an Bömös hihetetlen módon tünt el a ködben elöttem. Ha mellém állnak a pirosnál, rendszeritn mindenki gyorsulni akar velem tipustól független, mert a suzukik, hondák, ladák mind-mind bohóckodnak! Persze meg is kapják a bemutatót:) Úgy gondolom, hogy a legjobb japán autót vettem ami gyári, de sajnos megvilágosodtam, hogy az Európai gyárilag kihegyezett autók sokkal jobbak. Lehet drágábbak de ez vele jár. Valószinüleg ez volt az első és utolsó japán autó amit megvettem! Ezeket mind ugy írom, hogy a baráti/családi körben sok jó autót kiprobáltam és sajnos a Subaru alúl maradt.

- kuplung, féltengely

Fenntartási költség (6) Évjárat 2002
Megbízhatóság (6) Vezetett km 32000
Előző autója? 330i Következő autója? M5 vagy Rs Audi
Verdikt (3.9/10)

Subaru Impreza 2000 (2000 - 2007)