Autók » BMW » X3 (2004-2010)

X3 2.0D

A szebbik BMW terepjáró!

Teljesítmény motor, és termet függvényében kellemes!
Németországból behozott Jahreswagen (tudom ajánlani!!!) telepakolva extrákkal (csak a tv funkció nincs benne), kár, hogy nem lehet még hozzá kapni magyarországi dvd-t... :(

Eddig számomra egyetlen HATALMAS negatívuma: a fellép? küszöb!!! Ne rendeljék hozzá, ha nem akarnak piszkos nadrágot (szoknyát) télen...!!! (Vagy el?bb próbálják ki egy szalonban, hogy miért is írtam ezt...!)

A fogyasztásról meg annyit, hogy amióta használjuk (még nincs egy éve), a 2es számú átlagfogyasztásmér? 7,8at mutat..., és ebben (a 15ezer km alatt) benne van egy nagy nyaralás, meg a budapesti csúcs... (meg az én, néha igen nehéz jobblábam...) a pillanatnyi (1es fogyasztásmér?) éppen -csak budapesti forgalomban- 8,9 litert mutat!!!
(hogy egyértelm? legyen, aki nem ismerné az autót: 2 külön mért adatot tárol/mutat a fedélzeti számítógép a fogyasztásról)

- Eddig semmi!

Rack, Budaörs
(egy olajcserére + egy els? éves átvizsgálásra, mert megérdemli az autó!!!(szerintem))
Nem volt semmi baja (nem is azért vittem!!!), és a szervízben is "csodálkoztak", hogy miért viszem, hiszen rendben találták ?k is az autót!

Fenntartási költség (6) Évjárat 2004
Előző autója? Következő autója? ez egy jó ideig marad...! :o)
Verdikt (7.6/10)

BMW X3 2004 (2004 - 2006)