Autók » Dacia » Logan (2004)

Logan 1,6

Román dögös

Hát igen, az 1,6 os motor kemény, a 90 le nagyon hasit, elég jol megy, de azért lehetne kicsit erösebb is. Kökorszaki elavult rendszer ehhez képest sok extrával megpakolt német kocsi. 5 utas, horváthországi nyaralás, átlagsebesség 130, s fújt a szél!!! De elég nyüszitö hangja volt már 160 nál ezért nem is gyilkoltam jobban! Mégiscsak túl volt terhelve. Aztán pesten piros lámpa, 3 sávos út, baloldalon Nissan Almera 1,5, jobbon Suzuki Ignis 1,3, ezek padlógázon, nem semmi 1 -2 auto hosszal vezetek! Csomagtartoja elég jo, nagy, 510l!!!!! Belül tágas, és szép, de nagyon magas és ezért elég instabilnak gondolnánk (rénszarvas teszt felborulással kapcsolatos csalás kiderült) és mégsem nagy a fogyasztása!

- Elsö héten elfolyt a pénzem benzinre, annyira imádtam vele menni. És fékezés nem volt, csak nyomtam neki, aztán kiégtek a szemeim, s leállítottam! Kipróbáltam, egy napig nem állítottam le, csak mentem vele, közben ettem, s csak WC-re álltam meg, de a motort nem állítottam le.

renault szerviz Miskolc

Fenntartási költség (10) Évjárat 2005
Előző autója? Swift Következő autója? Thália vagy ugyanez, esetleg nagyobb Renault
Verdikt (8.6/10)

Dacia Logan 2004 (2004)