Autók » Fiat » Seicento (1998)

Seicento 1,1 actual

Mazsola Malac

A csajom szerint :
"Kis fürge. Vagány.
Autópályán csínján vele, mert jobban bírja, mint amennyire szabadna neki (mert pl. nagyon ingatja a szél) - de hát ugye jó érzés lenyomni nagy kocsikat (akik persze többnyire hiúan visszael?znek). Meg túlzásba vive a sebességet, eszik is.
Nekem kicsit kemény a rugózása, így gyakran megijesztenek az úthibák, h. a kocsival valami baj van.
És jól áll nekem - szerinted. :-)
Probléma: a fényszóró állíthatósága, fokozatai; hóláncos- kerékméretes tortúrák..."
Szerintem a fogyasztása nem vészes, autópályás ámokfutáskor sem éri el a hét litert, amúgy meg max. 6.
A kerékméretes tortúra az, hogy a gyári méret? abroncsot gyakorlatilag nem lehet kapni, vagy csak nagyon drágán, de sikerült beszerezni egy hasonló méret?t (ami a forgalmi szerint is jó rá). A (megfelel? méret?) hólánc pedig kopog, de amikor bevittem a szervizbe megmutatni, nem találtunk semmit, amihez hozzáérhet. Érthetetlen.
Két személlyel, lehajtott üléssel városi autó létére remek utazójárm?, jól bírja a behavazott tátrai utakat, az Alpok szerpentinjeit, az erdei utakat.

- Leesett az egyik ajtóról a kis véd?gumi :-)

Twin 93 Miskolc. Nem valami kedvesek (kivéve az értékesít? hölgyet).

Fenntartási költség (10) Évjárat 2004
Előző autója? Következő autója? Fiat Panda 4x4 climbing
Verdikt (7.2/10)

Fiat Seicento 1998 (1998 - 2007)